Kategoria: Comforteo

Aktywne filtry

Comforteo Łóżka

Comforteo łóżka kontynentalne – wyśpisz się jak w luksusowym hotelu! 

Ten rodzaj łóżka zyskał popularność dzięki niebiańskiemu wręcz komfortowi snu, jaki oferuje, wytrzymałości oraz estetycznemu wyglądowi, a nazwa kontynentalne wskazuje na europejskie pochodzenie tego mebla do sypialni. 

Comforteo łóżka kontynentalne charakteryzują się kilkoma cechami: warstwową konstrukcją, ramą i nadzwyczaj eleganckim wyglądem. Warstwowa konstrukcja łóżek do sypialni składa się z kilku warstw, w tym ramy łóżka, podstawowego materaca (sprężynowego), a także górnego materaca (toppera), co oferuje dodatkowy komfort nocnego odpoczynku. W przeciwieństwie do amerykańskich łóżek, w łóżkach kontynentalnych nie używa się box springów (podstaw sprężynowych), a zamiast tego stosuje się solidną ramę z wbudowanymi sprężynami. 

Omówienie poszczególnych elementów i związanych z nimi zalet, jakimi cechują się Comforteo łóżka pomoże zrozumieć, dlaczego łóżka kontynentalne są tak chętnie kupowane, przez osoby, które chcą się dobrze wyspać:

  • Podstawa kontynentalnego łóżka Comforteo jest bardzo solidna i trwała. Zapewnia długą żywotność całej konstrukcji mebla do sypialni. Niektóre modele można wzbogacić pojemnikiem na pościel (otwieranym od frontu, z wygodnymi podnośnikami gazowymi i stelażem). 
  • Materace bazowe, zapewniają pierwszy poziom wsparcia dla kręgosłupa. Wykonane są z wysokiej jakości sprężyn, które dostosowują się do kształtu ciała. Są bardzo trwałe i wydłużają żywotność materaca górnego.
  • Materac górny (topper), wykonany z pianki lub lateksu, zapewnia dodatkową miękkość. Pianka memory (wysokoelastyczna) reaguje na ciepło i ciężar człowieka, dopasowując się do kształtu ciała. Sprężyny kieszonkowe oferują dobrą cyrkulację powietrza i niezależne wsparcie dla różnych części ciała. Comforteo łóżka kontynentalne można personalizować, wybrać różne poziomy twardości materaca, co umożliwia dostosowanie do indywidualnych preferencji i pozycji ciała w trakcie snu. Topper można łatwo zdjąć do czyszczenia lub wymiany, co pomaga w utrzymaniu higieny łóżka.
  • Comforteo łóżka kontynentalne mają zagłówki stylowo zaprojektowane. Ten element łóżka tworzy elegancki look sypialni. Podczas czytania lub oglądania telewizji w łóżku zagłówek daje również wsparcie dla pleców, szyi oraz głowy.
  • Niektóre łóżka kontynentalne mogą być wyposażone w regulowane stelaże, pozwalające na zmianę pozycji leżącej. Wysokość nóg łóżka można dostosować, ułatwiając wstawanie oraz kładzenie się spać.

Comforteo łóżka kontynentalne mają elegancki, miły dla oka wygląd i wysokiej jakości materiały tapicerskie użyte w konstrukcji, tworzą wrażenie luksusu i ekskluzywności w sypialni. Dzięki wsparciu kręgosłupa oraz ergonomii ułożenia ciała, w trakcie nocnego odpoczynku, zapewniają zdrowy i odprężający sen, jak w najbardziej luksusowych hotelach na świecie.

Każdy model łóżka Comforteo: Ariel, Aston, Basic, Charlotte, Dakota, Davos, Lancaster, Malibu, Nevada, Theo, Vanessa ma unikalny design, który może pasować do różnych gustów i potrzeb estetycznych. Na przykład, model Nevada czy Basic może mieć nowoczesny wygląd, podczas gdy inny może być klasyczny np. łożka Charlotte, Lancaster.

Comforteo łóżka są wykonane z różnych materiałów, tkanin obiciowych, skóry lub skóry ekologicznej, oferują różne opcje rozmiarowe oraz kolorystyczne, co pozwala łatwo dopasować mebel do dekoracji sypialni. Możesz wybrać: wysokość zagłówka, rodzaj tkaniny tapicerskiej, rozmiar łóżka i kształt frontu, grubość płóz, pojemnik na pościel, rodzaj i kolor nóżek i wreszcie wyspać się zdrowo i luksusowo!

Sprawdź w tej kategorii: