Kategoria: Materace piankowe

Aktywne filtry

Materace piankowe

Dlaczego warto wybrać materac piankowy?

Jest to propozycja dla osób szukających komfortowego snu. Materace piankowe miękkie dopasowują się do: wagi, budowy i kształtu ciała, co jest kluczowe dla głębokiego snu. To rozwiązanie dla osób cierpiących na bóle pleców lub bóle stawów i gdy już nie chcesz wybudzać się w nocy.

Tego rodzaju materace są jednymi z najpopularniejszych materacy na świecie, bo nie tylko zapewniają wygodę, ale i dają wsparcie dla ciała, w trakcie snu. Odkryj, dlaczego taki materac, jest idealny dla każdego, kto ceni sobie zdrowy i regenerujący sen. Przyjdź do sklepu i przetestuj osobiście!

Pianka zapewnia wsparcie ciała podczas snu, co jest szczególnie ważne dla osób cierpiących na bóle stawów. Dla osób z bólami pleców lub wybudzających się w nocy materace do spania piankowe zapewnią komfort snu, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyli.

Materace piankowe dostępne są w różnych stopniach miękkości, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb i zaleceń w zakresie zdrowia. W zależności od tego, czy wolisz twardszy, czy miękki materac, nasi specjaliści od komfortowego snu, pomogą wybrać model dopasowany do Twoich potrzeb, spośród oferty najlepszych światowych producentów Comforteo, Hilding, Serta, Perdormire, Mollyflex Materace, Materasso, King Koil. Materace charakteryzują się nadzwyczajną trwałością, dzięki czemu są dobrą inwestycją. Wysokiej jakości materiały premium zachowują oryginalny kształt, nawet w wielu latach użytkowania.

Jeśli chcesz wybrać najlepsze materace piankowe zwrócić uwagę na kilka ważnych informacji:

  • Zastanów się nad preferowanym stopniem twardości, bo to ma bezpośredni wpływ na komfort snu. 
  • Sprawdź jakość materiałów. Wysokiej jakości pianka, od światowych producentów, zapewnia wygodę i komfort w trakcie snu. 
  • Ważna jest przewiewność materaca. Dobrej jakości materace piankowe, są tak zaprojektowane, aby w trakcie nocnego odpoczynku cały czas zapewniać cyrkulację powietrza i dbać o higienę snu.

Jeśli masz pytania, zwróć się do naszych ekspertów ds. zdrowego snu, w sklepie online lub sklepach stacjonarnych. Dzięki produktom do sypialni, które oferujemy, nasi Klienci budzą się rano z radością, są wyspani i mają dużo dobrej energii na każdy dzień.

Pianka idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, co jest szczególnie ważne dla osób śpiących na boku, ze względu na barki i biodra. Pianka wysokoelastyczna zmniejsza ryzyko bólu i dyskomfortu, dając w zamian komfortowy sen. Materac piankowy wspiera kręgosłup, podczas snu na boku, umożliwiając ułożenie w wygodnej i prostej pozycji. A dzięki temu, że można wybrać różne poziomy miękkości, można wybrać idealny materac, który wspiera zdrowie. Dzięki równomiernemu rozłożeniu ciężaru ciała, na tego rodzaju materacu, krew krąży swobodnie, co daje poprawę ogólnego stanu zdrowia i sen w optymalnych warunkach.

Najlepsze materace piankowe, od światowych producentów marek premium, które oferujemy w naszym sklepie online, oraz sklepach stacjonarnych są produkowane z materiałów hipoalergicznych. Lepsza wentylacja i łatwość w utrzymaniu higieny zapewnia regenerujący sen, bo ciało w pełni się relaksuje. 

Jak wybrać najlepszy materac piankowy, jeśli śpicie razem?

Jedną z głównych zalet materaców piankowych jest ich zdolność do izolowania ruchu. Gdy jedna osoba przekręca się lub wstaje w nocy, ruch ten nie jest przenoszony przez cały materac, co oznacza, że ​​druga osoba, śpiąca na tym materacu, nadal spokojnie śpi. Jest to sposób na spokojny sen, dla osób, które mają lekki sen, ponieważ każdy ruch partnera nie będzie ich wybudzać. Dlatego właśnie materace piankowe są zalecane dla osób, które, śpią razem z partnerem. 

Materace piankowe indywidualnie dopasowują się do kształtu ciała każdej osoby indywidualnie, uwzględniając budowę ciała, wagę lub preferowaną pozycję snu każdej osoby w parze. Dostępność w różnych stopniach twardości pozwala na wspólne korzystanie z materaca, nawet jeśli osoby w parze mają różne potrzeby, co do twardości materaca. Pianka wysokoelastyczna pomaga w redukcji punktów ucisku podczas snu i wspiera biodra, barki, a także oferuje odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa, co jest kluczowe dla zdrowego snu.

Materace piankowe miękkie - dla alergików i higieny snu

Materace z pianką memory, zapewniają wiele zdrowotnych korzyści dla osób z alergiami. Są wykonane z materiałów antyalergicznych. Ich struktura nie pozwala na gromadzenie się żadnych pleśni i roztoczy, redukując do zera ryzyko reakcji alergicznych. Pokrycie jest wykonane z miękkiego, oddychającego materiału, który zapewnia czystość i higienę. Materace posiadają właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Pokrowce są łatwo zdejmowane do prania. 

Lateks jest przewiewny, może być propozycją dla osób poszukujących snu w komfortowych warunkach. Najgrubsza warstwa materaca jest odporna na odkształcenia. Ta część, która jest odpowiedzialna za wsparcie ciała, jest wytwarzana z gęstego i twardego materiału, która eliminuje zapadanie się ciała. Systemy wentylacyjne lub specjalne kanaliki, które odprowadzają gromadzenie się ciepła i gwarantują przepływ powietrza w trakcie snu.

Masz w domu alergika? Śpicie w parze? Śpisz na boku? Materace do spania piankowe są odpowiedzią potrzeby zdrowotne Twoje i Twojej Rodziny. Przyjdź do sklepu stacjonarnego, połóż się wygodnie, wypróbuj i wybierz najwygodniejsze materace. Niech pianka wysokoelastyczna da, miękkość, jakiej szukasz i utulenie do snu, jakiego potrzebujesz!   

Sprawdź również: