Kategoria: Poduszki PerDormire

Aktywne filtry

Poduszki PerDormire 

Poduszki ergonomiczne Perdormire  - jakie są ich zalety?

  • zmniejszenie bólu szyi i pleców
  • zmniejszenie chrapania
  • redukcja napięcia mięśniowego
  • poprawa krążenia
  • znacznie lepsza jakość snu
  • redukcja stresu
  • poprawa nastroju o poranku.

Ergonomiczne poduszki Perdormire są zaprojektowane tak, aby zapewniać właściwe wsparcie dla kręgosłupa i szyi, co pomaga w utrzymaniu odpowiedniej postawy podczas snu. To właśnie zmniejsza ból szyi i pleców. Poprawna pozycja szyi i głowy w trakcie snu utrzymuje otwarte drogi oddechowe, co zmniejsza chrapanie. Poduszki ergonomiczne Perdormire rozluźniają mięśnie i zmniejszają napięcie oraz usprawniają krążenie krwi, co jest korzystne dla zdrowia. Piankowe poduszki ergonomiczne dobrze dopasowują się do kształtu głowy i szyi, rozkładając ciężar równomiernie, dzięki temu lepiej śpimy.

Poduszki Perdormire oferują śpiącym również korzyści psychologiczne. Poprawa komfortu, podczas nocnego odpoczynku, prowadzi do głębszego i odprężającego snu. Przyjemne i komfortowe warunki ułożenia głowy redukują poziom stresu. Lepsza jakość snu poprawia samopoczucie i tworzy dobry nastrój na cały dzień, wyższą energię i koncentrację w ciągu dnia oraz zwiększenie wydajności plus dobre pomysły na projekty w pracy. 

Poduszki z dodatkami, takimi jak lawenda, które oferuje poduszka Perdormire Bio Moore Lawendowa, oferują również korzyści relaksacyjne i uspokajające. Korzyści relaksacyjne tej poduszki, mogą być pomocne również dla osób cierpiących na migreny czy częste bóle głowy. Poduszki z właściwościami termoregulacyjnymi, np. poduszka Perdormire Dual Clima, utrzymują optymalną temperaturę ciała podczas snu. Materiały, takie jak piana Softgel czy Bio piana, z których są stworzone poduszki ergonomiczne Perdormire, zapewniają indywidualne dopasowanie do kształtu ciała, zwiększając komfort snu, jak nigdy przedtem.

Które poduszki ergonomiczne wybrać dla osób śpiących na boku, na plecach lub na brzuchu?

Dla osób śpiących na boku

poduszki Perdormire Moore, oferują różne wysokości, optymalne dla osób śpiących na boku, gdyż takie osoby potrzebują wyższej poduszki, aby zachować prawidłowe wyrównanie szyi i kręgosłupa.

poduszka Perdormire More Befresh, dostępna w różnych wysokościach, pozwala na dopasowanie do szerokości ramion osoby śpiącej na boku.

Dla osób śpiących na plecach

poduszka Perdormire Clean - średnia wysokość tej poduszki zapewnia odpowiednie wsparcie dla kręgów szyjnych, co dla osób śpiących na plecach jest sekretem dobrego snu.

poduszka Perdormire Astor, średnia wysokość tej poduszki również dobrze wspiera kręgosłup szyjny osób śpiących na plecach.

Dla osób śpiących na brzuchu

poduszka Perdormire Mini Puntino - niska wysokość, tej mniejszej poduszki, może być odpowiednia dla osób śpiących na brzuchu, które potrzebują płaskiej poduszki, aby uniknąć nadmiernego wygięcia szyi.

poduszka Perdormire Soya dość płaska, jest odpowiednia dla osób śpiących na brzuchu, głowa i szyja nie powinny być nadmiernie uniesione.

Jak leniwa pianka, z której wykonane są poduszki Perdormire Moore, pomaga dobrze się wyspać? 

Poduszki ergonomiczne Perdormire Moore te są wykonane w całości z wiskoelastycznej pianki poliuretanowej, znanej jako leniwa pianka Mindfoam. Ta pianka charakteryzuje się wyjątkowym podparciem głowy i karku bez wywierania nacisku zwrotnego, co oznacza, że dopasowuje się do kształtu głowy i szyi użytkownika​​. Dzięki zastosowaniu leniwej pianki, poduszki Perdormire Moore zapewniają optymalne podparcie, nie ograniczając krążenia krwi. Pozwala to na pełny relaks mięśni​​, gdy śpimy.

Poduszki Perdormire Moore zostały delikatnie wyprofilowane, co skutecznie odciąża mięśnie karku i szyi. Jest to wielka ulga dla osób doświadczających porannego bólu mięśni i głowy​​. Pianka Visco Mind zapewnia optymalne podparcie głowy i karku, co jest kluczowe dla zachowania prawidłowej postawy podczas snu.

Poduszka, obok materaca, jest jednym z kluczowych elementów zapewniających dobry sen. Odpowiednio dobrana poduszka Perdormire ma pozytywny wpływ na jakość snu oraz zdrowie, szczególnie w odniesieniu do fizjologii szyi i kręgosłupa. Chcesz się dobrze wyspać? Kup Perdormire Moore poduszki ergonomiczne. Poduszki są wykonane z hipoalergicznych materiałów dobre dla alergików. Niektóre poduszki są zaprojektowane do specjalnych potrzeb zdrowotnych, takich jak np. redukcja refluksu żołądkowego. 

Zmień już dziś, niewygodną poduszkę, na poduszki ergonomiczne Perdormire, a komfortową jakość snu plus zdrowie szyi i pleców dostaniesz w prezencie ☺ 

Sprawdź także: