Kategoria: Łóżka drewniane

Aktywne filtry

Łóżka drewniane

Łóżka drewniane do sypialni - jakie wybrać dębowe, czy bukowe?

Dąb to jeden z najszlachetniejszych gatunków drewna, a ​​łóżka z tego materiału są bardzo eleganckie. Drewniane łóżka dębowe, mają symetryczne słoje i przyjemny dla oka kolor. Tworzą w sypialni przytulną atmosferę. Dodatkowo dąb ma naturalne właściwości antybakteryjne, co jest ważne dla osób z alergiami. Jeśli chcesz kupić mocne łóżka drewniane, to właśnie to, najtwardsze drewno dębowe, sprawdzi się, ponieważ nie mają na niego żadnego wpływu, zmiany temperatury ani wilgotności. Po prostu się nie odkształca, co jest podstawą dobrej jakości snu. Natomiast łóżka drewniane bukowe mają jasny kolor i pasują do nowoczesnych wnętrz, minimalizm w klasycznym i modnym wydaniu. Drewno bukowe bardziej elastyczne niż dąb, a łóżka drewniane do sypialni z drewna bukowego są odporne na zarysowania. Bukowe, nowoczesne łóżka do sypialni drewniane ​​są przystępne cenowo, dla osób z ograniczonym budżetem, oraz dla dużej rodziny. Zarówno dąb, jak i buk są materiałami ekologicznymi w 100% odnawialnymi. Dają z doskonałe podparcie dla materaca i ciała, zapewniając niezrównany komfort snu. Przy wyborze warto zwrócić uwagę: czy liczy się dla nas luksusowy wygląd dębowego drewnianego łóżka do sypialni? Czy może wolimy nowoczesne łóżka do sypialni drewniane z drewna bukowego? Oba rodzaje drewna są korzystnym rozwiązaniem z punktu widzenia ekologii oraz zdrowia snu.

W kategorii łóżka drewniane do sypialni w sklepie online dostępne są następujące wymiary łóżek:

  • łóżka drewniane 160x200 cm
  • łóżka drewniane 140x200 cm
  • łóżka drewniane 120x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm
  • łóżka drewniane pojedyncze 80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 cm

Oprócz ramy łóżka, wpływ na zdrowie i jakość snu ma także: jakość materaca, higiena snu lub indywidualne potrzeby. 

Nowoczesne łóżka do sypialni drewniane – pojedyncze czy podwójne?

Jeśli sypialnia jest mała, warto wybrać łóżka drewniane jednoosobowe lub zadbać, aby łóżka drewniane 160x200 cm, miały pojemnik na pościel oraz ramę metalową ze stelażem i podnośnikiem, aby sypialnie była wygodna i funkcjonalna. Co jeszcze? Warto sprawdzić, czy wybrane drewno pasuje do pozostałych mebli w sypialni, i czy zmieści się do pokoju oraz jaka wysokość łóżka będzie optymalna dla naszego komfortu. To istotne z punktu widzenia kładzenia się i wstawania z łóżka, a także pod kątem przechowywania rzeczy pod meblem. 

Dla dzieci sprawdzą się łóżka pojedyncze drewniane bukowe, w odcieniach buk naturalny, buk bielony, buk cherry, buk grey, buk koniak, buk lausane, buk orzech, buk rustucal. Duży wybór kolorów ramy łóżka ułatwi rodzicom dopasowanie mebla do wystroju pokoju dziecięcego. 

Łóżka sypialniane drewniane dębowe, dwuosobowe, występują w kilku wersjach kolorystycznych: dąb naturalny,  dąb kakao, dąb bielony, dąb brendy, dąb dark, dąb miodowy. Zróżnicowana paleta kolorystyczna ułatwia dopasowanie mebla do różnych stylów sypialni: skandynawskiego, nowoczesnego, minimalistycznego, lub rustykalnego.  

Sklep online sprzedaje najlepsze łóżka drewniane do sypialni, które zapewnią komfortową jakość snu. Skontaktuj się z nami i opowiedz:

  • Jakiego rodzaju łóżka potrzebujesz? 
  • Czy mają to być łóżka drewniane dla dzieci?
  • Łóżka pojedyncze drewniane?
  • A może mocne łóżka drewniane w różnych rozmiarach? 
  • Opowiedz nam, jakie łóżka drewniane dla swojej rodziny potrzebujesz? 

Sprawdź także: