• Nowy

Materac AMETHYSTE

Wysokość materaca - 33 cm

Gwarancja - 10 lat

Dostępne szerokości - robimy materace w każdym rozmiarze.

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA DO 6 TYGODNI

Jesteś zainteresowany materacem AMETHYSTE marki King Koili chciałbyś uzyskać więcej informacji o produkcie, jego dostępności albo zamówić materac to skontaktuj się z nami

tel. 697 051 618

e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

Ilość

Technologie użyte w materacu

Końskie włosie - Organiczny materiał o naturalnych właściwościach antyalergicznych. Działa przeciwbakteryjnie i przeciwroztoczowo, przez co tworzy higieniczne środowisko snu. Naturalna klimatyzacja sprawia, że materiał odprowadza nadmiar ciepła i wilgoci zapewniając spokojny sen.

Lateks - Jest to całkowicie naturalny materiał pozyskiwany z soku drzewa kauczukowca, który dojrzewa w warunkach amazońskiej dżungli. Jest miękki, bardzo elastyczny i trwały. Doskonale cyrkuluje powietrze w materacu, rozwiązuje problem nadpotliwości i zapewnia naturalną termoregulację oraz zdrowe warunki snu. Przyjmuje kształt ciała i doskonale podpiera wszystkie jego części, przez całą noc dopasowując się do Twojej ulubionej pozycji.

5 zone packet spring system - Tworzy 5 obszarów dopasowanych do punktów nacisku ciała na materac. System ten został wynaleziony, aby dopasowywać się do stref ciała, z których każda wymaga innej twardości. Przepływ krwi jest spowalniany przez ucisk materaca na nasze ciało. Aby tego uniknąć, najlepiej jest spać w pozycji horyzontalnej, co wspiera 5 ZONE POCKET SPRING SYSTEM. Składa się on ze sprężyn umiejscowionych w niezależnych kieszeniach zapewniając spokojny sen. Szczególnie ważne jest to dla osób między którymi występuje różnica wagi, wzrostu i pozycji spania. 5 ZONE POCKET SPRING SYSTEM to komfort, który pozostaje na lata.

Specyficzne kody