• Nowy

Materac Piankowy Giulietta Mollyflex

mollyflex%20logo.jpg

Jesteś zainteresowany materacem Giulietta marki Mollyflex i chciałbyś negocjować cenę lub zamówić materac w innym niestandardowym rozmiarze skontaktuj się z nami:

  • tel. 697 051 618

  • e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

Bez%C2%A0tytu%C5%82u.jpg

5 430,00 zł
Brutto
Rozmiar
IlośćMaterac Piankowy do spania Giulietta Mollyflex


WYSOKOŚĆ MATERACA: +/- 28cm

suwak Giulietta.jpg

GWARANCJA: do 10 lat na rdzeń*, 2 lata na pokrowiec
*10-letnia gwarancja na rdzeń materaca obowiązuje po zarejestrowaniu produktu na stronie producenta w ciągu 30 dni od dnia jego dostarczenia. W przypadku braku rejestracji produktu gwarancja na rdzeń materaca i pokrowiec wynosi 2 lata.
https://mollyflex.pl/przedluzenie-gwarancji/
CENA ZAWIERA PODATEK VAT 8%
TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA DO 20 DNI ROBOCZYCH

Giulietta legenda.jpg

NOŚNOŚĆ MATERACA: do 130 kg
WYPEŁNIENIE POKROWCA: Powierzchniowa część materaca posiada pianę POLYGEL, dzięki niej delikatnie otula ciało dając uczucie niezwykłego komfortu. Opatentowana piana i-fo@m, która została umieszczona w wewnętrznej warstwie pokrowca absorbuje ciepło ludzkiego ciała, utrzymując komfort termiczny podczas snu.

    Wierzchnia warstwa zawiera pianę POLYGEL, której zadaniem jest delikatne otulenie.
    atestowana piana i-fo@m, której zadaniem jest absorbcja ciepła została umieszczona w wewnętrznej warstwie pokrowca, zapewniając optymalny komfort termiczny podczas snu
    Tkanina materaca Giulietta zawiera ekologiczne włókna bambusa,dzięki którym pokrowiec jest przyjemny i miękki w dotyku. Włókna te znakomicie chłoną wilgoć oraz zapachy dbając o odpowiednią higienę snu. Posiadają właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne. Dzięki mikrootworom ułatwiają przepływ powietrza, dbając o termoregulację podczas snu. W połączeniu z wiskozą tworzą idealny mikroklimat materaca zapewniając przyjemne uczucie chłodu przez całą noc

    pokrowiec posiada boczny pas wentylacyjny, którego zadaniem jest zwiększenie przewiewności materaca
    jest bardzo wytrzymały a jednocześnie delikatny w dotyku, zapewniając wysoki komfort użytkowania
    pokrowiec jest przyjazny alergikom

BUDOWA WNĘTRZA MATERACA:

    Topper Visco Elastic Piramidal Shape gęstość 45 kg/m3

    Strona miękka: 10cm piana wysokoelastyczna POLILATTEX, o gęstości 32 kg/m³ i stabilności 3.6 KPA
    Strona twarda: 10cm piana wysokoelastyczna POLILATTEX, o gęstości 40 kg/m3 i stabilności  4.0 KPA

Giulietta rdzeń_1.png

* Materac partnerski z dzielonym wkładem występuje od rozmiaru: 140 cm

SPOSÓB PAKOWANIA MATERACA: materac w całości rolowanyVISCO FOAM.jpg

PIANA VISCOFOAM- piana nowej generacji, której zadaniem jest idealne dopasowanie do kształtu ciała pod wpływem nacisku, podnosząc komfort i jakość snu. Piana VISCOFOAM nie wywiera nacisku zwrotnego przez co wspomaga przepływ krwi w organizmie. Zastosowaniu piany w materacach dedykowanych parom sprzyja redukcja w przenoszeniu drgań i wibracji. Użycie w czasie produkcji wody jako czynnika spieniającego wyeliminowało konieczność stosowania szkodliwych dla środowiska substancji. Piana VISCO dzięki dużej gęstości jest materiałem odpornym na mechaniczne zużycie, oraz starzenie się pod wpływem kontaktu ze światłem i powietrzem.

polilatex FOAM.jpg 

PIANA POLILATTEX- piana stworzona aby zapewnić odpowiednie stabilne podparcie dla kręgosłupa. Piana wysokoelastyczna, mikrokomórkowa, dzięki swojej sprężystości idealnie rozkłada nacisk na całej powierzchni materaca. Przy produkcji piany przy procesie spieniana wykorzystywana jest woda bez udziału szkodliwych substancji. 

Specyficzne kody