• Nowy

Materac Piankowy Diverso Mollyflex

mollyflex%20logo.jpg

Jesteś zainteresowany materacem Diverso marki Mollyflex i chciałbyś negocjować cenę lub zamówić materac w innym niestandardowym rozmiarze skontaktuj się z nami:

  • tel. 697 051 618

  • e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

Bez%C2%A0tytu%C5%82u.jpg

2 850,00 zł
Brutto
Rozmiar
IlośćMaterac Piankowy Diverso Mollyflex

GWARANCJA: do 10 lat na rdzeń*, 2 lata na pokrowiec

*10-letnia gwarancja na rdzeń materaca obowiązuje po zarejestrowaniu produktu na stronie producenta w ciągu 30 dni od dnia jego dostarczenia. W przypadku braku rejestracji produktu gwarancja na rdzeń materaca i pokrowiec wynosi 2 lata.

https://mollyflex.pl/przedluzenie-gwarancji/

CENA ZAWIERA PODATEK VAT 8%

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA DO 20 DNI ROBOCZYCH

Giulietta legenda.jpg

WYSOKOŚĆ MATERACA: +/- 28cm

suwak Giulietta.jpg

NOŚNOŚĆ MATERACA: do 130 kg

WYPEŁNIENIE POKROWCA:  wykonany jest z antyalergicznej tkaniny Impressive, która ułatwia odprowadzenie wilgoci i zapobiega jej gromadzeniu we wnętrzu materaca utrzymując idealny mikroklimat i wysoki komfort snu. Tkanina jest niezwykle wytrzymała co sprawia, że pokrowiec nie rozciąga się i nie kurczy podczas czyszczenia.

  • wierzchnia warstwa zawiera pianę POLYGEL, której zadaniem jest delikatne otulenie.

  • atestowana piana i-fo@m, której zadaniem jest absorbcja ciepła została umieszczona w wewnętrznej warstwie pokrowca, zapewniając optymalny komfort termiczny podczas snu

  •  Pokrowiec materaca Diverso został wykonany z tkaniny Impressive, która ma właściwości antyalergiczne oraz ułatwia odprowadzanie nadmiaru wilgoci, dbając o prawidłowy mikroklimat. Pokrowiec materaca ma zamek rozdzielczy, dzięki któremu można zdjąć pokrowiec oraz poddać go czyszczeniu chemicznemu. Tkanina pokrowca jest bardzo wytrzymała, co powoduję, że pokrowiec nie zmienia wymiaru — nie rozciąga się oraz nie kurczy się podczas czyszczenia. W pokrowcu zastosowano również piankę I-fo@m, która reguluję temperaturę ciała użytkownika i utrzymuję komfort termiczny podczas snu.

  • jest bardzo wytrzymały a jednocześnie delikatny w dotyku, zapewniając wysoki komfort użytkowania

  • pokrowiec jest przyjazny alergikom

BUDOWA WNĘTRZA MATERACA:

  • Topper Visco Elastic Piramidal Shape gęstość 45 kg/m3

  • Strona miękka: 10cm piana wysokoelastyczna POLILATTEX, o gęstości 32 kg/m³ i stabilności 3.6 KPA

  • Strona twarda: 10cm piana wysokoelastyczna POLILATTEX, o gęstości 40 kg/m3 i stabilności  4.0 KPA

<p?Giulietta rdzeń_1.png

* Materac partnerski z dzielonym wkładem występuje od rozmiaru: 140 cm

SPOSÓB PAKOWANIA MATERACA: materac w całości rolowany

Ważne!

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Materace nadają się do wszelkiego rodzaju łóżek, najlepiej, jednak gdy leżą na równej, zapewniającej podparcie i właściwą cyrkulację powietrza powierzchni. Chcą zachować pełny okres gwarancyjny, wymagane jest użycie stelaży elastycznych, które w naturalny sposób wydłużają żywotność materaca. Zastosowane podłoże ma istotny wpływ na trwałość oraz komfort użytkowania.
Pokrowce materacy Mollyflex, które nie są integralną częścią materaca i posiadają zamek umożliwiający ściągnięcie, zaleca się właściwe ich zabezpieczenie przed zalaniem, uszkodzeniami mechanicznymi oraz zabrudzeniem poprzez stosowanie właściwych ochraniaczy na materace rekomendowanych przez producenta i dystrybutora. Pranie ściągalnych pokrowców powinno odbywać się zgodnie z oznaczeniami na metkach umieszczonych na pokrowcach zgodnie z zaleceniem producenta. Nie właściwe czyszczenie pokrowca i stosowanie środków szkodliwych może trwale uszkodzić materiał tekstylny pokrowca.

Specyficzne kody