• Nowy

Materac Sprężynowy Silver Spring Mollyflex

mollyflex%20logo.jpg

Jesteś zainteresowany materacem Silver Spring marki Mollyflex i chciałbyś negocjować cenę lub zamówić materac w innym niestandardowym rozmiarze skontaktuj się z nami:

tel. 697 051 618

e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

Bez%C2%A0tytu%C5%82u.jpg

2 790,00 zł
Brutto
Rozmiar
IlośćMaterac Sprężynowy Silver Spring Mollyflex

GWARANCJA: do 10 lat na rdzeń*, 2 lata na pokrowiec

*10-letnia gwarancja na rdzeń materaca obowiązuje po zarejestrowaniu produktu na stronie producenta w ciągu 30 dni od dnia jego dostarczenia. W przypadku braku rejestracji produktu gwarancja na rdzeń materaca i pokrowiec wynosi 2 lata.

https://mollyflex.pl/przedluzenie-gwarancji/

CENA ZAWIERA PODATEK VAT 8%

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA DO 20 DNI ROBOCZYCH

legenda silver spring.jpgWYSOKOŚĆ MATERACA: +/- 28cm

NOŚNOŚĆ MATERACA: do 130 kg
WYPEŁNIENIE POKROWCA:  Pokrowiec wykonany jest z innowacyjnej tkaniny Silver Protect z dodatkiem srebra. Połączenie to ułatwia odprowadzenie wilgoci i zapobiega jej gromadzeniu we wnętrzu materaca, co sprzyja nie tylko alergikom, ale również tym, którzy cenią sobie wysoką higienę snu. Ponadto tkanina jest niezwykle wytrzymała dzięki czemu pokrowiec nie rozciąga się i nie kurczy podczas czyszczenia.
Wierzchnia warstwa zawiera pianę POLYGEL, której zadaniem jest delikatne otulenie.
Atestowana piana i-fo@m, której zadaniem jest absorbcja ciepła została umieszczona w wewnętrznej warstwie pokrowca, zapewniając optymalny komfort termiczny podczas snu

    Pokrowiec: innowacyjny pokrowiec, którego tkanina została wykonana z dodatkiem srebra. Dzięki temu skutecznie odprowadza wilgoć i zapobiega jej nagromadzaniu we wnętrzu materaca. Wyróżnia się niezwykłą trwałością i odpornością na rozciąganie. Jest to dobry wybór dla osób wrażliwych na alergeny. Wierzchnia warstwa została wykonana z użyciem pianki Polygel, która absorbuje ciepło.

    jest bardzo wytrzymały a jednocześnie delikatny w dotyku, zapewniając wysoki komfort użytkowania
    pokrowiec jest przyjazny alergikom

BUDOWA WNĘTRZA MATERACA:

SPOSÓB PAKOWANIA MATERACA: materac w całości rolowany


MOŻLIWOŚĆ ZASTOSOWANIA TOPPERA WEWNĘTRZNEGO

Ważne!
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Materace nadają się do wszelkiego rodzaju łóżek, najlepiej, jednak gdy leżą na równej, zapewniającej podparcie i właściwą cyrkulację powietrza powierzchni. Chcą zachować pełny okres gwarancyjny, wymagane jest użycie stelaży elastycznych, które w naturalny sposób wydłużają żywotność materaca. Zastosowane podłoże ma istotny wpływ na trwałość oraz komfort użytkowania.
Pokrowce materacy Mollyflex, które nie są integralną częścią materaca i posiadają zamek umożliwiający ściągnięcie, zaleca się właściwe ich zabezpieczenie przed zalaniem, uszkodzeniami mechanicznymi oraz zabrudzeniem poprzez stosowanie właściwych ochraniaczy na materace rekomendowanych przez producenta i dystrybutora. Pranie ściągalnych pokrowców powinno odbywać się zgodnie z oznaczeniami na metkach umieszczonych na pokrowcach zgodnie z zaleceniem producenta. Nie właściwe czyszczenie pokrowca i stosowanie środków szkodliwych może trwale uszkodzić materiał tekstylny pokrowca.

Specyficzne kody