• Nowy

Materac piankowy Novia Mollyflex

mollyflex logo.jpg

Jesteś zainteresowany materacem Novia marki Mollyflex i chciałbyś negocjować cenę lub zamówić materac w innym niestandardowym rozmiarze skontaktuj się z nami:

  • tel. 697 051 618
  • e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

Bez%C2%A0tytu%C5%82u.jpg

2 760,00 zł
Brutto
Rozmiar
IlośćMaterac piankowy Novia Mollyflex

GWARANCJA: do 10 lat na rdzeń*, 2 lata na pokrowiec

*10-letnia gwarancja na rdzeń materaca obowiązuje po zarejestrowaniu produktu na stronie producenta w ciągu 30 dni od dnia jego dostarczenia. W przypadku braku rejestracji produktu gwarancja na rdzeń materaca i pokrowiec wynosi 2 lata.

https://mollyflex.pl/przedluzenie-gwarancji/

CENA ZAWIERA PODATEK VAT 8%

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA DO 20 DNI ROBOCZYCH

WYSOKOŚĆ MATERACA: +/- 23cm

NOŚNOŚĆ MATERACA: do 130 kg
WYPEŁNIENIE POKROWCA materaca Novia jest wykonany z tkaniny Tessuto Streth, zawierającej naturalną wiskozę. Dzięki wyjątkowej budowie komórkowej oraz technologii produkcji włókna, wiskoza umożliwia szybki przepływ powietrza i odprowadzenie wilgoci z materaca tworząc idealny mikroklimat materaca. Boczny pas z materiału 3D zwiększa przewiewność materaca zapobiegając powstawaniu pleśni oraz nieprzyjemnych zapachów.
Wypełnienie pokrowca stanowi miękka pianka Visco 2 cm, która podnosi komfort materaca i powoduje efekt miękkiego dotyku
ODPINANY POKROWIEC: TAK
Pokrowiec posiada zamek do łatwego zdejmowania części wierzchniej. Pokrowiec można wyprać w temperaturze 30°C.

Wypełnienie pokrowca
Wypełnienie pokrowca stanowi miękka pianka Visco 2 cm, która podnosi komfort materaca i powoduje efekt miękkiego dotyku.
Rdzeń materaca

  • Pianka Viscofoam Pneumatic gęstość 50 kg/m³ – 6 cm, stabilność 1,9 kPa
  • Pianka wysokoelastyczna Polilattex grey 40 kg/m³ – 15 cm, stabilność 4 kPa

SPOSÓB PAKOWANIA: materac w całości rolowany

Ważne!


To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Materace nadają się do wszelkiego rodzaju łóżek, najlepiej, jednak gdy leżą na równej, zapewniającej podparcie i właściwą cyrkulację powietrza powierzchni. Chcą zachować pełny okres gwarancyjny, wymagane jest użycie stelaży elastycznych, które w naturalny sposób wydłużają żywotność materaca. Zastosowane podłoże ma istotny wpływ na trwałość oraz komfort użytkowania.
Pokrowce materacy Mollyflex, które nie są integralną częścią materaca i posiadają zamek umożliwiający ściągnięcie, zaleca się właściwe ich zabezpieczenie przed zalaniem, uszkodzeniami mechanicznymi oraz zabrudzeniem poprzez stosowanie właściwych ochraniaczy na materace rekomendowanych przez producenta i dystrybutora. Pranie ściągalnych pokrowców powinno odbywać się zgodnie z oznaczeniami na metkach umieszczonych na pokrowcach zgodnie z zaleceniem producenta. Nie właściwe czyszczenie pokrowca i stosowanie środków szkodliwych może trwale uszkodzić materiał tekstylny pokrowca.

Specyficzne kody