• Nowy

Materac piankowy Visco Shape Mollyflex

mollyflex%20logo.jpg

Jesteś zainteresowany materacem Visco Shape marki Mollyflex i chciałbyś negocjować cenę lub zamówić materac w innym niestandardowym rozmiarze skontaktuj się z nami:

tel. 697 051 618

e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

Bez%C2%A0tytu%C5%82u.jpg

2 320,00 zł
Brutto
Rozmiar
IlośćMaterac piankowy Visco Shape Mollyflex

GWARANCJA: do 10 lat na rdzeń*, 2 lata na pokrowiec

*10-letnia gwarancja na rdzeń materaca obowiązuje po zarejestrowaniu produktu na stronie producenta w ciągu 30 dni od dnia jego dostarczenia. W przypadku braku rejestracji produktu gwarancja na rdzeń materaca i pokrowiec wynosi 2 lata.

https://mollyflex.pl/przedluzenie-gwarancji/

CENA ZAWIERA PODATEK VAT 8%

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA DO 20 DNI ROBOCZYCH

WYSOKOŚĆ MATERACA: +/- 22cm


WYPEŁNIENIE POKROWCA:

    Tkanina materaca Visco Shape zawiera ekologiczne włókna bambusa,dzięki którym pokrowiec jest przyjemny i miękki w dotyku. Włókna te znakomicie chłoną wilgoć oraz zapachy dbając o odpowiednią higienę snu. Posiadają właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne. Dzięki mikrootworom ułatwiają przepływ powietrza, dbając o termoregulację podczas snu. W połączeniu z wiskozą tworzą idealny mikroklimat materaca zapewniając przyjemne uczucie chłodu przez całą noc

    pokrowiec posiada boczny pas wentylacyjny, którego zadaniem jest zwiększenie przewiewności materaca

    jest bardzo wytrzymały a jednocześnie delikatny w dotyku, zapewniając wysoki komfort użytkowania

    pokrowiec jest przyjazny alergikom

NOŚNOŚĆ MATERACA: do 130 kg

Tkanina materaca: Visco Shape zawiera ekologiczne włókna bambusa, dzięki którym pokrowiec jest przyjemny i miękki w dotyku. Włókna te znakomicie chłoną wilgoć i zapachy zapewniając odpowiednią higienę snu. Mikrootwory ułatwiają przepływ powietrza, dbając o termoregulację podczas snu. Posiadają właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne. W połączeniu z wiskozą tworzą idealny mikroklimat materaca oraz przyjemne uczucie chłodu przez całą noc.

Pokrowiec zawiera pianę Visco, która dopasowuje się do kształtów ciała, co sprzyja regeneracji organizmu podczas snu.
SPOSÓB PAKOWANIA MATERACA: materac w całości rolowany

Ważne!

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Materace nadają się do wszelkiego rodzaju łóżek, najlepiej, jednak gdy leżą na równej, zapewniającej podparcie i właściwą cyrkulację powietrza powierzchni. Chcą zachować pełny okres gwarancyjny, wymagane jest użycie stelaży elastycznych, które w naturalny sposób wydłużają żywotność materaca. Zastosowane podłoże ma istotny wpływ na trwałość oraz komfort użytkowania.
Pokrowce materacy Mollyflex, które nie są integralną częścią materaca i posiadają zamek umożliwiający ściągnięcie, zaleca się właściwe ich zabezpieczenie przed zalaniem, uszkodzeniami mechanicznymi oraz zabrudzeniem poprzez stosowanie właściwych ochraniaczy na materace rekomendowanych przez producenta i dystrybutora. Pranie ściągalnych pokrowców powinno odbywać się zgodnie z oznaczeniami na metkach umieszczonych na pokrowcach zgodnie z zaleceniem producenta. Nie właściwe czyszczenie pokrowca i stosowanie środków szkodliwych może trwale uszkodzić materiał tekstylny pokrowca.

Specyficzne kody