• -15%
  • Nowy

Materac Piankowy Midnight Special Comfort 3.0 Perdormire

Jesteś zainteresowany materacem, chciałbyś uzyskać informację o cenie, więcej informacji o samym materacu, albo szukasz materaca w innym lub niestandardowym rozmiarze to skontaktuj się z nami

tel. 697 051 618

e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

1 902,30 zł - 15%
2 238,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 1 902,30 zł

Rozmiar
IlośćMaterac Midnight Special Comfort 3.0

To piankowy model stworzony z połączenia dwóch pianek. Zastosowano w nim 4 cm pianki Extra Soft, która tworzy doskonały efekt otulenia i przytulności oraz 16 cm pianki wysokoelastycznej Waterfoam, zapewniającej stabilne podparcie. Ponadto pianka ta posiada otwartokomórkową strukturę, dzięki czemu gwarantuję prawidłową wentylację wkładu i odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Jest ona także w pełni antyalergiczna i odporna na zużycie. Zestawienie tych dwóch wysokiej jakości pianek zapewni komfortowy i zdrowy sen.

Pokrowiec materaca

100% Anallergic Fiber - Włókno antyalergiczne w wypełnieniu pokrowca materaca ma wiele zalet. Zapewnia wygodę i higienę, jest odporne na pleśń i mikroorganizmy. Włókno antyalergiczne jest wypełnieniem o wysokiej wytrzymałości, jest więc doskonałym sprzymierzeńcem dobrego samopoczucia nocnego. Można je prać w pralce.

Piana Extra Soft jest dziesięć razy bardziej miękka niż standardowa piana wysokoelastyczna. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych surowców i nowatorskiemu sposobowi produkcji: komórki piany są znacznie większe niż standardowo. Extra Soft Foam zapewnia wysoki komfort powierzchniowy i miłe, puszyste odczucie materaca.

Rdzeń materaca

4 cm Piana Extra Soft jest dziesięć razy bardziej miękka niż standardowa piana wysokoelastyczna. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych surowców i nowatorskiemu sposobowi produkcji: komórki piany są znacznie większe niż standardowo. Extra Soft Foam zapewnia wysoki komfort powierzchniowy i miłe, puszyste odczucie materaca.

20 cm Waterfoam  –  wysokoelastycznej piany poliuretanowej stanowiącej bazę wszystkich materacy PerDormire. Cechuje się otwartą strukturą komórkową, dzięki czemu doskonale się wentyluje i odprowadza wilgoć. Piana Waterfoam w procesie produkcyjnym jest spieniana wodą, co eliminuje konieczność stosowania bardzo szkodliwych dla środowiska freonów (CFC). Jest też całkowicie antyalergiczna, obojętna chemicznie i nieszkodliwa. Piana Waterfoam użyta jako baza materaca jest stosunkowo sztywna, co przekłada się na większą twardość całego materaca.

WYSOKOŚĆ MATERACA: ok 24cm

WYPEŁNIENIE POKROWCA STRONA A: 2cm piana Extra Soft

WYPEŁNIENIE POKROWCA STRONA B: 2cm piana Extra Soft

WYSOKOŚĆ RDZENIA: ok. 20cm

SKŁAD RDZENIA: górna warstwa 4cm z pianki extra soft, dolna warstwa 16cm z piany wysoko-elastycznej Waterfoam

GWARANCJA: 12 lat na rdzeń materaca

CENA ZAWIERA PODATEK VAT 23%

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA DO 20 DNI ROBOCZYCH

Specyficzne kody