• -15%
  • Nowy

Materac M10 Mind Memory PerDormire

Jesteś zainteresowany materacem Materac M10 Mind Memory Perdormire i chciałbyś uzyskać informację o cenie, więcej informacji o samym materacu, albo szukasz materaca w innym lub niestandardowym rozmiarze to skontaktuj się z nami
tel. 697 051 618
e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

2 203,20 zł - 15%
2 592,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 2 203,20 zł

Rozmiar
IlośćMind Memory

To materac pianowy z mocno wyczuwalnym efektem dopasowania. Pokrowiec materaca wykonany jest z antyalegicznej, 100% naturalnej dzianiny lnianej. Zaszyta bezpośrednio w pokrowcu pierwsza warstwa piany Visco Mind® odpowiada za szybkie ułożenie się materaca do kształtu ciała i tzw. komfort powierzchniowy. Kolejna warstwa piany Visco Mind® w rdzeniu materaca zapewnia ortopedyczne ułożenia ciała podczas snu. Sprężysta bazowa piana Waterfoam daje odpowiednie podparcie.

Pokrowiec materaca

 Linen – to pokrowiec wykonany ze 100% naturalnych włókien lnu. Zapewnia szybkie odprowadzanie wilgoci z pokrowca, a ponadto gwarantuje jego trwałość i odporność na pilling. Jest przyjemnie naturalny w dotyku i kolorze. Pokrowiec jest zdejmowany, z możliwością prania na mokro (ręcznie lub w pralce) w temperaturze 30 stopni.

Wypełnienie pokrowca

Bezpośrednio w pokrowcu została zaszyta pierwsza warstwa dopasowującej się piany  Visco Mind®.Piana ta w odpowiedzi na nacisk idealnie dopasowuje do kształtu ciała, zapewniając najwyższy komfort i ergonomię snu. Nie wywiera nacisku zwrotnego, przez co wspomaga właściwe ukrwienie ciała. Tłumi drgania i wibracje przenoszone przez materac, dzięki czemu umożliwia komfortowe użytkowanie materaca przez pary. W odróżnieniu od innych tego typu materiałów dostępnych na rynku, opatentowana przez PerDormire piana Visco Mind® tylko nieznacznie zmienia swoją twardość w zależności od temperatury. Dzięki temu zachowuje optymalne właściwości zarówno w chłodnych, jak i mocno ogrzewanych sypialniach. Użycie w procesie produkcyjnym wody jako czynnika spieniającego wyeliminowało konieczność stosowania bardzo szkodliwych dla środowiska freonów (CFC). Visco Mind® dzięki dużej gęstości i zaawansowanemu procesowi produkcji jest materiałem niezwykle odpornym na mechaniczne zużycie i starzenie się pod wpływem kontaktu z powietrzem i światłem.

Rdzeń materaca

Dodatkowe 3 cm piany Visco Mind® zapewniają ortopedyczne ułożenie ciała podczas snu. Piana ta jest nieco twardsza niż zastosowana w pokrowcu zapewnia dodatkowe ugięcie i dopasowanie się materaca, szczególnie ważne w pozycji na boku.

12 cm Waterfoam  –  wysokoelastycznej piany poliuretanowej stanowiącej bazę wszystkich materacy PerDormire. Cechuje się otwartą strukturą komórkową, dzięki czemu doskonale się wentyluje i odprowadza wilgoć. Piana Waterfoam w procesie produkcyjnym jest spieniana wodą, co eliminuje konieczność stosowania bardzo szkodliwych dla środowiska freonów (CFC). Jest też całkowicie antyalergiczna, obojętna chemicznie i nieszkodliwa.

Wysokość materaca

    18 cm

Twardość materaca

    średnio twardy+

Gwarancja

    10 lat na rdzeń materaca
    2 lata na pokrowiec materaca

CENA ZAWIERA PODATEK VAT 23%

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA DO 20 DNI ROBOCZYCH

Specyficzne kody