• Nowy

Poduszka ortopedyczna Malsen Butterfly

Jesteś zainteresowany poduszką, i chciałbyś uzyskać o niej więcej informacji skontaktuj się z nami

e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

tel. 697 051 618

339,00 zł
Brutto
IlośćMALSEN BUTTERFLY THERMOELASTIC PILLOW

ROZMIAR PODUSZKI: 14x58x46

WYSOKOŚĆ PODUSZKI: H12-12cm

POKROWIEC: pokrowiec zewnętrzny i wewnętrzny, zdejmowany, nadający się do prania

WNĘTRZE PODUSZKI: piana termoelastyczna

Poduszka wykonana jest z termoelastycznej i sprężystej pianki Malsen Body Adapt™️, która daje przyjemne uczucie podparcia i otulenia. Poduszka pod wpływem ciepła i nacisku doskonale dopasowuje się do kształtu głowy i szyi, odciążając tym samym kręgi szyjne, zapewnia stabilizację górnej części ciała oraz redukuje bóle w górnym odcinku szyjnym kręgosłupa. Poduszka Malsen Butterfly charakteryzuje się właściwościami termoregulacyjnymi – budowa otwartokomórkowa pianki odpowiada za odprowadzanie wilgoci. Dodatkowo, dzięki rozmieszczonym kanalikom powietrza poduszka oddycha i daje efekt przyjemnej świeżości. Poduszka posiada także właściwości ortopedyczne, stanowi idealne podparcie dla głowy, kręgów szyjnych i kręgosłupa. Poduszka ze względu na swoją budowę i materiał z którego została wykonana, polecana jest także dla alergików, gdyż nie stwarza warunków do życia i rozmnażania się roztoczy.

Dzięki specjalnie wyprofilowanemu i ergonomicznemu kształtowi, Malsen Butterfly Pillow idealnie dopasowuje się do użytkownika niezależnie od pozycji spania, jednak zalecana jest szczególnie osobom preferującym sen na brzuchu lub boku.

Poduszka Malsen Butterfly Pillow to idealny pomysł na prezent! Dobry sen wpływa na nasze samopoczucie w ciągu dnia! Podaruj najbliższym wiele pogodnych dni (poduszka jest zapakowana w eleganckie pudełko).

POZYCJA DO SPANIA: na plecach, na boku, na brzuchu

GWARANCJA: 5 lat

CENA ZAWIERA PODATEK VAT 8%

ZE WZGLĘDU NA BARDZO DUŻE ZAINTERESOWANIE PRODUKTEM MOGĄ WYSTĘPOWAĆ CHILOWE BRAKI NA STANACH MAGAZYNOWYCH. PACZKI SĄ PRZYGOTOWYWANE I WYSYŁANE W CIĄGU 3-4 DNI ROBOCZYCH. 

Specyficzne kody