• Nowy

Odplamiacz do materacy i tapicerki

Jesteś zainteresowany odplamiaczem do materacy i tapicerki, chciałbyś uzyskać więcej informacji to skontaktuj się z nami

e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

tel. 697051618

Termin realizacji do 7 dni roboczych

99,00 zł
Brutto
Ilość

Odplamiacz do materacy

Usuwa większość różnego rodzaju uporczywych plam (szczególnie z płynów ustrojowych, krwi, napojów – tzw. plamy kolorowe).

Odplamiacz neutralizuje zapachy, usuwa bakterie, odświeża czyszczone powierzchnie.

Produkt do czyszczenia pokrowców materacy oraz tapicerki.

Pojemność - 500ml

Specjalistyczny odplamiacz do materacy.

Odplamiacz do materacy usuwa większość różnego rodzaju uporczywych plam (szczególnie z płynów ustrojowych, krwi, napojów – tzw. plamy kolorowe). Odplamiacz neutralizuje zapachy, usuwa bakterie, odświeża czyszczone powierzchnie. Produkt nie zawiera biocydów.

CZYSZCZENIE:
Do procesu czyszczenia zaleca się używania gumowych rękawiczek. Świeże plamy należy usuwać natychmiast za pomocą szmatki dobrze wchłaniającej wilgoć unikając silnego tarcia. Spryskać równomiernie zabrudzoną powierzchnię (najlepiej dodatkowo od krawędzi do krawędzi materaca) zostawić na kilka minut a następnie przetrzeć wilgotną szmatką. Pozostawić do wyschnięcia. Większość plam znika po całkowitym wysuszeniu (12 godzin). Jeżeli po wyschnięciu plamy nie zostaną całkowicie usunięte czynność należy powtórzyć.

ODŚWIEŻANIE:
Do procesu odświeżania zaleca się używania gumowych rękawiczek. Spryskać równomiernie całą powierzchnię materaca i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

Uwagi:
Niektóre tkaniny posiadają apreturę silikonową (rodzaj impregnacji), dlatego przed użyciem należy wykonać test aby sprawdzić czy preparat nie wchodzi w reakcję z silikonem. W tym celu spryskać preparatem szmatkę i przetrzeć delikatnie kilka razy tkaninę w niewidocznym miejscu sprawdzając czy tkanina zmienia barwę. Świeże plamy należy usuwać natychmiast za pomocą szmatki dobrze wchłaniającej wilgoć unikając silnego tarcia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po użyciu umyć dłonie. W razie kontaktu z oczami przemyć twarz obficie wodą. W razie konieczności skontaktować się z lekarzem. Unikać przemoczenia czyszczonych powierzchni. Przechowywać w temperaturze 5-25°C.

Skład:
<5% związki wybielające na bazie tlenu; <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne; Kompozycje zapachowe
UFI: F200-U0CW-500K-Q3PQ

Data ważności: 36 miesięcy, 12 po otwarciu.

Specyficzne kody