• Nowy

Poduszka Rogal Podróżny Janpol

Jeśli jesteś zainteresowany poduszką Rogal Podróżny i chciałbyś uzyskać o niej więcej informacji, skontaktuj się z nami

e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

tel. 697 051 618

99,00 zł
Brutto
Ilość

Poduszka rogal podróżny


Doskonały wybór dla podróżujących i nie tylko. Poduszka typu rogal świetnie sprawdzi się podczas podróży samochodem, autokarem lub samolotem. Jej niewielkie rozmiary sprawiają, że bez problemu zmieści się do bagażu podręcznego. Po rogal możesz sięgnąć też we własnym fotelu, kiedy po całym dniu pracy, chcesz szybko zregenerować i odprężyć swój kark.

Nasz rogal został wykonany z niezwykle plastycznej włoskiej pianki typu visco. Pianka termoelastyczna reaguje na temperaturę Twojego ciała i dopasowuje się pod jej wpływem do kształtów szyjnego odcinka kręgosłupa.

Poduszka zapewnia zdrowe, ergonomiczne podparcie oraz odprężenie. Pianka termoelastyczna usprawnia przepływ krwi w organizmie i wpływa pozytywnie na regenerację mięśni. Poduszka pomaga zregenerować się Twoim mięśniom po całym dniu oraz zapewnia komfort w podróży.

Pokrowiec poduszki wykonany z siatki typu 3D zapewnia najwyższy stopień oddychalności. Dzięki temu poduszka świetnie zachowuje swoje właściwości, lepiej dopasowuje się do ciała i zachowuje świeżość. Poszewkę można prać w temperaturze 30°.

Wymiary: 30/28/6-8,5cm

Specyficzne kody