Chłodzący pokrowiec na materac iFresh Mollyflex

Jesteś zainteresowany Chłodzącym pokrowcem Mollyflex iFresh, i chciałbyś uzyskać o niej więcej informacji skontaktuj się z nami

e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

tel. 697 051 618

512,00 zł
Brutto
Rozmiar
IlośćInnowacyjna technologia tkaniny iFresh pozwala uzyskać efekt chłodu, zapewniając odpowiedni mikroklimat podczas snu.

Mikrokapsułki żelowe zawarte w tkaninie absorbują ciepło, dając uczucie świeżości i przyjemnego chłodzenia. Kiedy temperatura naszego ciała stabilizuje się w optymalnym poziomie, następuje efekt termoregulacji, który trwa przez całą noc.

Pokrowiec wykonany jest w 30% z wiskozy, która skutecznie odprowadza wilgoć.

Tkanina z wiskozą szybko absorbuje nadmiar wilgoci, co gwarantuje przyjemny i suchy klimat snu. Wewnętrzna warstwa pokrowca wykonana jest z tkaniny bawełnianej, a jego wypełnienie z włókniny syntetycznej, która tworzy minimalną przestrzeń dla powietrza pomiędzy użytkownikiem a materacem.

Pokrowiec iFresh to innowacyjne rozwiązanie podnoszące komfort snu. Pokrowiec idealnie sprawdza się w ciepłych, nasłonecznionych sypialniach, w sytuacjach kiedy nasze ciało w ciągu dnia jest wyeksponowane na słońce i wysokie temperatury, jak również dla osób z tendencją do przegrzewania się. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji pokrowca iFresh gwarantują długotrwały, wysoki komfort użytkowania.

Pokrowiec iFresh to nie tylko chłodzenie i termoregulacja ale również praktyczny, higieniczny ochraniacz z gumką, który można w szybki i łatwy sposób zakładać oraz zdejmować do prania.

Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji pokrowca iFresh gwarantują długotrwały, wysoki komfort użytkowania.

Tkanina zewnętrzna: 30% wiskoza + 70% poliester

Tkanina wewnętrzna: 100% bawełna

Wypełnienie: włóknina poliestrowa 100%

Cechy produktu:

  • pokrowiec wykonany z pikowanej dzianiny z włókniną klimatyzującą
  • przyjazny dla alergików
  • pokrowiec ściągany do prania

Specyficzne kody