Ochraniacz na materac - trójwarstwowy

Jesteś zainteresowany ochraniaczem na materac, i chciałbyś uzyskać o nim więcej informacji skontaktuj się z nami

e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

tel. 697051618

282,00 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość

Trójwarstwowy ochraniacz na materac

zapewnia najlepszy i najwyższy poziom ochrony Twojego materaca. Zabezpiecza materac przed zabrudzeniem, wilgocią przedłużając żywotność materaca podnosząc jakość i higienę snu. 

Gwarancja: 2 lata

Ochraniacz na materac zabezpiecza materac przed każdym rodzajem zabrudzenia. Wykonany z połączenia trzech różnych materiałów: włókno Tencel, wodoodporna membrana paroprzepuszczalna oraz najwyższej jakości jersey'u.

Tencel jest włóknem pochodzenia naturalnego, które ma w składzie celulozę, jest to główna część komórek roślinnych. Celulozę pozyskujemy z drewna, a proces produkcji jest bardzo przyjazny dla środowiska. Materiał jest biodegradowalny. Włókna celulozy bardzo dobrze pochłaniają wilgoć. W kontakcie ze skórą dają uczucie miękkości i komfortu.

ochraniacz.jpg

Dedykowany na materace o wysokości do 30cm

Ilość warstw: 3

Możliwość prania: tak, w temperaturze do 90°C

  • nie stosować wybielaczy

  • nie czyścić chemicznie

  • nie maglować

  • nie wymaga prasowania

  • suszyć w pozycji rozwieszonej

  • suszyć maksymalnie w temperaturze 90°C

ochraniacz na materac krople.jpg

Ochraniacz na materac

zapewnia najwyższy poziom ochrony dla wszelkiego rodzaju materacy. Zapobiega on przedostawaniu się wszelkiego rodzaju zabrudzeń wewnątrz materaca korzystając z trzech różnych materiałów: TENCEL, wodoodpornej membrany, oraz wysokiej jakości Jersey. Wspólnie tworzą warstwę ochronną chroniącą przed zabrudzeniami i wilgocią, podnosząc poziom higieny, oraz przedłużając żywotność materaca. Dzięki tkaninie na bazie celulozy drzewnej możemy cieszyć się uczuciem delikatnego chłodu w połączeniu z miękkim dotykiem. Ochraniacz możemy wyprać w temperaturze do 90°C.

Specyficzne kody