• Wyprzedaż!
  • -15%

Visco Easy PerDormire materac piankowy

Jesteś zainteresowany materacem PerDormire Visco Easy i chciałbyś uzyskać informację o cenie, albo zamówić materac w innym lub niestandardowym rozmiarze to skontaktuj się z nami

tel. 697 051 618

e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

1 912,50 zł - 15%
2 250,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 1 912,50 zł

Rozmiar
IlośćVisco Easy PerDormire materac piankowy

WYSOKOŚĆ MATERACA: ok 16cm

POKROWIEC: Natural Concept antyalergiczny, antybakteryjny, zdejmowany z możliwością prania do 30°C, z zamkiem po 4 stronach. Posiada 2cm piany VISCO dopasowującej się do kształtu sylwetki.

WYSOKOŚĆ RDZENIA: ok. 14cm

SKŁAD RDZENIA: piana wysokoelastyczna WATERFOAM, 7cm o gęstości 28kg/m3 + 7cm o gęstości 25kg/m3

NOŚNOŚĆ MATERACA: 130kg

GWARANCJA: 10 lat

CENA ZAWIERA PODATEK VAT 23%

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA DO 20 DNI ROBOCZYCH

Materac Visco Easy zwany również Mono Visco włoskiego producenta materacy marki PerDormire jest idealnym rozwiązaniem dla par oferując dwa różne odczucia twardości. Materac składa się z wysokiej jakości piany wysokoelastycznej w rdzeniu i piany pamięciowej dopasowującej się do sylwetki w pokrowcu.

Pokrowiec materaca jest specjalnie przeszyty, tworząc 5 anatomicznych stref. Dzięki temu materac jeszcze lepiej dopasowuje się do krzywizn sylwetki, zapewniając jeszcze wyższy komfort podczas codziennego użytku. Pas wentylacyjny doskonale odprowadza nadmiar wilgoci z materaca, podnosząc przepływ powietrza. Pokrowiec jest zdejmowany z możliwością prania. Pokrowiec jest antyalergiczny więc nadaje się dla alergików.

Specyficzne kody