• Wyprzedaż!
  • -1 490,00 zł
  • Nowy

OUTLET - Montepiano PerDormire 160x200

Montepiano Perdormire

Rozmiar 160x200 wyprzedaż ekspozycji materac rozwinięty

Jesteś zainteresowany materacem PerDormire Montepiano i chciałbyś uzyskać więcej informacji, albo zamówić materac w innym lub niestandardowym rozmiarze to skontaktuj się z nami

tel. 697 051 618

e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

3 500,00 zł Zniżka 1 490,00 zł
4 990,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 3 500,00 zł

Rozmiar
IlośćMontepiano

został zaprojektowany tak, aby podczas snu poprawił Twoje krążenie. Delikatny masaż umożliwia odpowiednie ukrwienie mięśni w nocy, przez co wstajesz rano wypoczęty i zrelaksowany. Jest pomocny również dla tych, którzy z powodu słabego krążenia nieustannie marzną. Materac dzięki doskonałej przewiewności ma wpływ na termoregulację, co gwarantuje nieprzerwany, spokojny sen.

Pokrowiec materaca

Silver Safe Srebro jest, w walce z drobnoustrojami, najskuteczniejsze. Zalicza się również do najlepszych przewodników. Dzięki temu, potrafi zapobiec nieprzyjemnym wyładowaniom elektrostatycznym tkanin. Srebrna nić jest mocno połączona z polimerem, co zapewnia długotrwałą ochronę antybakteryjną. Dzięki swojej zdolności do odbijania i wypromieniowania ciepła, reguluje temperaturę ciała. Włókno zachowuje tę zdolność przez cały okres żywotności produktu, nawet po wielu praniach.

Wypełnienie pokrowca

2,5 cm piany Visco Mind® która jest nowej generacji pianą z pamięcią kształtu o gęstości około 50 kg/m3. Piana ta w odpowiedzi na nacisk idealnie dopasowuje do kształtu ciała, zapewniając najwyższy komfort i ergonomię snu. W odróżnieniu od innych tego typu materiałów dostępnych na rynku, opatentowana przez PerDormire piana Visco Mind® tylko nieznacznie zmienia swoją twardość w zależności od temperatury. Dzięki temu zachowuje optymalne właściwości zarówno w chłodnych, jak i mocno ogrzewanych sypialniach. Użycie w procesie produkcyjnym wody jako czynnika spieniającego wyeliminowało konieczność stosowania bardzo szkodliwych dla środowiska freonów (CFC). Visco Mind® dzięki dużej gęstości i zaawansowanemu procesowi produkcji jest materiałem niezwykle odpornym na mechaniczne zużycie i starzenie się pod wpływem kontaktu z powietrzem i światłem. W materacu Montepiano zastosowano 2,5 cm warstwę tej piany wewnątrz pokrowca, co daje znaczącą poprawę dopasowania się materaca bez nieprzyjemnego wrażenia zapadnięcia się.

Rdzeń materaca

5 cm Visco Mind® to nowej generacji piana z pamięcią kształtu o gęstości około 50 kg/m3. Piana ta w odpowiedzi na nacisk idealnie dopasowuje do kształtu ciała, zapewniając najwyższy komfort i ergonomię snu. Nie wywiera nacisku zwrotnego, przez co wspomaga właściwe ukrwienie ciała. Tłumi drgania i wibracje przenoszone przez materac, dzięki czemu umożliwia komfortowe użytkowanie materaca przez pary. W odróżnieniu od innych tego typu materiałów dostępnych na rynku, opatentowana przez PerDormire piana Visco Mind® tylko nieznacznie zmienia swoją twardość w zależności od temperatury. Dzięki temu zachowuje optymalne właściwości zarówno w chłodnych, jak i mocno ogrzewanych sypialniach. Użycie w procesie produkcyjnym wody jako czynnika spieniającego wyeliminowało konieczność stosowania bardzo szkodliwych dla środowiska freonów (CFC). Visco Mind® dzięki dużej gęstości i zaawansowanemu procesowi produkcji jest materiałem niezwykle odpornym na mechaniczne zużycie i starzenie się pod wpływem kontaktu z powietrzem i światłem.
14 cm Waterfoam  –  wysokoelastycznej piany poliuretanowej stanowiącej bazę wszystkich materacy PerDormire. Cechuje się otwartą strukturą komórkową, dzięki czemu doskonale się wentyluje i odprowadza wilgoć. Piana Waterfoam w procesie produkcyjnym jest spieniana wodą, co eliminuje konieczność stosowania bardzo szkodliwych dla środowiska freonów (CFC). Jest też całkowicie antyalergiczna, obojętna chemicznie i nieszkodliwa. Piana Waterfoam użyta jako baza materaca Montepiano jest stosunkowo sztywna, co przekłada się na większą twardość całego materaca.

Wysokość materaca

  • 23 cm

Twardość materaca

  • średni

Gwarancja

  • 6 lat na rdzeń materaca

  • 2 lata na pokrowiec materaca

WYPEŁNIENIE POKROWCA STRONA A: 2cm piana piana pamięciowa VISCO MIND

WYPEŁNIENIE POKROWCA STRONA B: włókno antyalergiczne

WYSOKOŚĆ RDZENIA: ok. 18cm

SKŁAD RDZENIA: górna warstwa 4cm z piany pamięciowej Visco Mind, środkowa warstwa 7cm z piany CFC-FREE Waterfoam, dolna warstwa 7cm piany wysokoelastycznej Waterfoam

CENA ZAWIERA PODATEK VAT 23%

Specyficzne kody