Poduszka PerDormire ASTOR

Jesteś zainteresowany poduszką PerDormire Astor, i chciałbyś uzyskać o niej więcej informacji skontaktuj się z nami

e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

tel. 697 051 618

368,00 zł
Brutto
Rozmiar
IlośćPoduszka PerDormire ASTOR

ROZMIAR PODUSZKI: 72x42cm

WYSOKOŚĆ PODUSZKI: 10cm

GWARANCJA: 5 lat

CENA ZAWIERA PODATEK VAT 8%

WYPEŁNIENIE: piana pamięciowa Visco Mind

POKROWIEC: pokrowiec zewnętrzny i wewnętrzny, zdejmowany, nadający się do prania

POZYCJA DO SPANIA: na plecach, na boku

VISCO FOAM.jpg

PIANA VISCO - piana nowej generacji, której zadaniem jest idealne dopasowanie do kształtu ciała pod wpływem nacisku, podnosząc komfort i jakość snu. Piana VISCOFOAM nie wywiera nacisku zwrotnego przez co wspomaga przepływ krwi w organizmie. Użycie w czasie produkcji wody jako czynnika spieniającego wyeliminowało konieczność stosowania szkodliwych dla środowiska substancji. Piana VISCO dzięki dużej gęstości jest materiałem odpornym na mechaniczne zużycie, oraz starzenie się pod wpływem kontaktu ze światłem i powietrzem.

Skład poduszki:

  • Rdzeń: piana pamięciowa

  • Pokrowiec: 67% poliester, 33% wiskoza

Poduszka Perdormire Astor posiada ergonomiczny kształt w połączeniu ze specjalnie wyprofilowanym zagłębieniem zapewniającym wyjątkowy komfort spania. Wnętrze poduszki stanowi tzw. piana leniwa idealnie dopasowująca się do kształty głowy i karku. Piana dzięki swoim właściwościom nie wywiera nacisku zwrotnego, dzięki czemu poprawia się krążenie, a nasze mięśnie odpoczywają szybciej się regenerując. W środkowej części poduszki zastosowano specjalną siatkową strukturę dzięki której możemy optymalnie dobrać odpowiednią pozycję spania. Zastosowane materiały w poduszce są antyalergiczne, oraz ograniczają rozwój roztoczy.

Wysoką poduszkę wybierają zwłaszcza posiadacze twardych materacy, szerokich ramion oraz osoby śpiące na boku, którym zapewni ona lepsze podparcie głowy. Z kolei niższą poduszkę dobiera się na miękkich materacach oraz podczas spania na plecach lub brzuchu.

Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą produktów Marki Perdormire

Specyficzne kody