Poduszka MOLLYFLEX CLASS SILVER

mollyflex logo.jpg

Jesteś zainteresowany poduszką Class Silver marki Mollyflex i chciałbyś uzyskać więcej informacji o poduszce skontaktuj się z nami

tel. 697 051 618

e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

CZAS DOSTAWY:  do 7 dni roboczych

Bez%C2%A0tytu%C5%82u.jpg

250,00 zł
Brutto
Ilość

Poduszka MOLLYFLEX CLASS SILVER

ROZMIAR PODUSZKI: 70x40 cm

WYSOKOŚĆ PODUSZKI: H12 - 12cm

GWARANCJA: 2 lat

CENA ZAWIERA PODATEK VAT 8%

ZDEJMOWANY POKROWIEC DO PRANIA: tak

Pokrowiec wykonany jest z bawełny jonizowanej srebrem, dzięki czemu poduszka dobrze odprowadza wilgoć oraz stanowi skuteczną barierę antybakteryjną.

WNĘTRZE PODUSZKI: elastyczna piana VISCO PNEYMATIC o gęstości 45kg/m³

POZYCJA DO SPANIA: na plechach, na boku

Poduszka MOLLYFLEX CLASS SILVER firmy Mollyflex wykonana została z piany Visco PNEUMATIC, materiału który w specyficzny sposób profiluje się do kształtu ludzkiego ciała, łącząc stabilne podparcie odcinka szyjnego z odczuciem miękkiego otulenia. Poduszka bardzo precyzyjnie, punktowo rozkłada nacisk na całej powierzchni.

Poduszka posiada klasyczny kształt, a uniwersalna wysokość pozwala na szybką adaptację i komfortowy sen niezależnie od pozycji spania. W pokrowcu została zastosowana bawełna jonizowana srebrem, dzięki czemu poduszka bardzo dobrze radzi sobie z odprowadzaniem wilgoci, a dzięki srebru posiada właściwości antybakteryjne. 

Wysoką poduszkę wybierają zwłaszcza posiadacze twardych materacy, szerokich ramion oraz osoby śpiące na boku, którym zapewni ona lepsze podparcie głowy. Z kolei niższą poduszkę dobiera się na miękkich materacach oraz podczas spania na plecach lub brzuchu.

Specyficzne kody