• -82,00 zł
  • Nowy

Poduszka PerDormire Moore BeFresh H9

Jesteś zainteresowany poduszką PerDormire Moore, i chciałbyś uzyskać o niej więcej informacji skontaktuj się z nami

e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

tel. 697 051 618

396,00 zł Zniżka 82,00 zł
478,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 396,00 zł

IlośćPoduszka PerDormire Moore BeFresh


ROZMIAR PODUSZKI: 72x42 cm

WYSOKOŚĆ PODUSZKI: H9-9cm

POZYCJA DO SPANIA: na plecach, na boku

POKROWIEC: pokrowiec zewnętrzny i wewnętrzny, zdejmowany, nadający się do prania, zewnętrzny pokrowiec dwustronny z technologią BeFresh

WNĘTRZE PODUSZKI: piana pamięciowa Visco Min

Wnętrze poduszki MOORE jest wykonane w całości z tzw. pianki leniwej MINDFOAM, czyli wiskoelastycznej pianki podpierającej głowę i kark w optymalny sposób, bez nacisku zwrotnego, dopasowując się do naszych kształtów. Dzięki temu krążenie krwi nie jest ograniczone i mięśnie mogą się w pełni zrelaksować. Poduszka MOORE zapewnia wyjątkowy komfort.

Bawełniany pokrowiec wyposażony jest w zamek błyskawiczny, dzięki czemu pokrowiec można bardzo łatwo zdjąć i wyprać. Poduszka jest neutralna pod względem alergicznym, ogranicza rozwój roztoczy. Pokrowiec można prac w temperaturze 30 stopni. Pokrowiec dwustronny z funkcją BeFresh dający przyjemny efekt chłodzenia pod głową.

befreshe moore.jpg

Piana poduszki jest w całości perforowana aby jeszcze lepiej dopasowywać się do krzywizn głowy podnosząc jednocześnie efektywność przepływu i cyrkulacji powietrza

VISCO FOAM.jpg

PIANA VISCO - piana nowej generacji, której zadaniem jest idealne dopasowanie do kształtu ciała pod wpływem nacisku, podnosząc komfort i jakość snu. Piana VISCOFOAM nie wywiera nacisku zwrotnego przez co wspomaga przepływ krwi w organizmie. Użycie w czasie produkcji wody jako czynnika spieniającego wyeliminowało konieczność stosowania szkodliwych dla środowiska substancji. Piana VISCO dzięki dużej gęstości jest materiałem odpornym na mechaniczne zużycie, oraz starzenie się pod wpływem kontaktu ze światłem i powietrzem.

Skład poduszki:

    Rdzeń: piana pamięciowa

    Pokrowiec: 67% poliester, 33% wiskoza

GWARANCJA: 5 lat

CENA ZAWIERA PODATEK VAT 8%


Wysoką poduszkę wybierają zwłaszcza posiadacze twardych materacy, szerokich ramion oraz osoby śpiące na boku, którym zapewni ona lepsze podparcie głowy. Z kolei niższą poduszkę dobiera się na miękkich materacach oraz podczas spania na plecach lub brzuchu.

Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą produktów Marki Perdormire

Specyficzne kody