• Nowy

Materac ROYALTY

Wysokość materaca - 36 cm

Gwarancja - 10 lat

Dostępne szerokości - robimy materace w każdym rozmiarze.

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA DO 6 TYGODNI

Jesteś zainteresowany materacem ROYALTY marki King Koili chciałbyś uzyskać więcej informacji o produkcie, jego dostępności albo zamówić materac to skontaktuj się z nami

tel. 697 051 618

e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

Ilość

Technologie użyte w materacu

Wiskoza - Lekka struktura samoistnie staje się chłodna w lecie i ciepła zimą. Poprzez absorbowanie wilgoci, zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza i pozwala ciału oddychać. Tworzy środowisko zdrowego snu. W porównaniu do innych materiałów, jest doskonała pod względem wytrzymałości i żywotności. Eliminuje bakteriei nie uczula.

Visco - Materiał Visco został opracowany przy użyciu najnowocześniejszej technologii, pracuje w zależności od temperatury i masy ciała użytkownika. Układa się do sylwetki redukując uciski na ciele. Pomaga spać bez zmian pozycji w nocy, co sprawia że krew przepływa w sposób zrównoważony, a problemy z krążeniem zmniejszają się.

Multi spring system - Trwały system, zaprojektowany jako rozwiązanie problemu wyeksploatowanego materaca. Przedłuża żywotność materaca dając solidne podparcie pod kręgosłup.

5 zone packet spring system - Tworzy 5 obszarów dopasowanych do punktów nacisku ciała na materac. System ten został wynaleziony, aby dopasowywać się do stref ciała, z których każda wymaga innej twardości. Przepływ krwi jest spowalniany przez ucisk materaca na nasze ciało. Aby tego uniknąć, najlepiej jest spać w pozycji horyzontalnej, co wspiera 5 ZONE POCKET SPRING SYSTEM. Składa się on ze sprężyn umiejscowionych w niezależnych kieszeniach zapewniając spokojny sen. Szczególnie ważne jest to dla osób między którymi występuje różnica wagi, wzrostu i pozycji spania. 5 ZONE POCKET SPRING SYSTEM to komfort, który pozostaje na lata.

Specyficzne kody