• -20%
  • Nowy

Materac TENCEL CARE PerDormire

Jesteś zainteresowany materacem Tencel Care marki PerDormire i chciałbyś uzyskać więcej informacji o materacu, albo zamówić materac w innym, lub niestandardowym rozmiarze to skontaktuj się z nami

tel. 697 051 618

e-mail: kontakt@pracowniamateracy.pl

1 992,00 zł - 20%
2 490,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 2 116,50 zł

Rozmiar
IlośćMaterac TENCEL CARE PerDormire

WYSOKOŚĆ MATERACA: ok. 26cm

WYPEŁNIENIE POKROWCA STRONA A: 2cm piana Extra Soft, 2cm piany pamięciowej VISCO

WYPEŁNIENIE POKROWCA STRONA B: włókno antyalergiczne

WYSOKOŚĆ RDZENIA: ok. 21cm

SKŁAD RDZENIA: rdzeń materaca wykonany z piany wysokoelastycznej WATERFOAM

GWARANCJA: 10 lat

CENA ZAWIERA PODATEK VAT 23%

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA DO 20 DNI ROBOCZYCH

Materac Tencel Care marki PerDormire będzie doskonałym wyborem dla osób poszukujących wysokiego materaca gwarantującego stabilne podparcie podczas spania. W pokrowcu zostały zastosowane dwie piany Extra Soft i piana pamięciowe VISCO stanowiące warstwę komfortową materaca, natomiast rdzeń został wykonany z bardzo solidnej i wytrzymałem piany wysokoelastycznej WATERFOAM. W pokrowcu został użyty również tencel którego zadaniem jest szybkie odprowadzanie wilgoci.

W celu polepszenia przepływu powietrza wokół bocznej krawędzi pokrowca producent zastosował pas wentylacyjny AIR-SPACE. Pokrowiec jest odpinany w całości od górnej krawędzi materaca co w znaczącym stopniu ułatwia jego czyszczenie.

Materac bardzo dobrze sprawdza się dla par, osób o podwyższonej wadze ciała lub osób starszych ze względu na łatwość przewracania się z boku na bok i wstawania. Gwarancja na materac to 10 lat.

Specyficzne kody